Doğtaş Arte Yatak Odası Takımı - Doğtaş Yatak Odası Modelleri - Yatak Odası Modelleri
Takip edin:
Ürün Ara:
Doğtaş Arte Yatak Odası Takımı
Sponsorlu Bağlantılar

Doğtaş mobilyanın tasarım harikası olan Arte Yatak Odası evinizin dekorunu yatak odasında tamamlayacak bir üründür.Sizin için her zaman en iyisini ve en mükemmelini tasarlayan bunun için dünyanın en iyi tasarımcıları ile çalışan ve oturma odası, genç odası ve yatak odası gibi alanlarda her yılın trend ürünlerini piyasaya sunan ve ürettiği ürünleri takip eden bir çok firmanın benzer ürünleri üretmesi sebebi ile müşterilerini taklitlerinden korumak için özel hologramlı ürünler üreten Doğtaş mobilya yeni ürünü olan Arte yatak odası takımı ile beyazın göz kamaştıran sadeliğini yatak odanıza taşıyor.

 

İnsanı dinlendiren ve teskin eden, sizin rahatınıza en yakın tarzın rengi olan beyaz bu modelde o kadar mükemmel durmaktadır ki yatak odanızı çok seveceksiniz.Ürün paketine dâhil olanlar ve ölçüleri şöyledir; ölçüler (genişlik – çapraz köşe ve yükseklik olarak verilmektedir) sürgülü dolap 2432 X 660 X 2258, Şifoniyer 1097 X 473 X 770, Başlık karyola 2242 X 1730 X 982, komodin 658 X 375 X 413 ebatlarındadır. Şifoniyer için şifoniyer aynası da dâhildir. Ürün paketine dâhil olmayan ancak ürünü daha çık kılmak için ürün ile uyumlu isteğe bağlı olarak bazalı karyola da alınabilir.

 

Türkiye’nin en büyük 500 şirketinden biri olan sektörde ise ilk 3. Sırada olan Doğtaş mobilyanın bu ürününü çok beğeneceksiniz. Ev dekorasyonunda özellikle minimalist tarzı benimseyen evinde beyazı hâkim kılmak isteyenlerin bu şıklığı ve bu tarzı yatak odalarında en güzel şekilde yansıtabilecekleri bir ürün olan Arte yatak odası modellerinde beyaz en güzel şekliyle tasarlanmış ve bu üründe ortaya çıkarılmıştır.Doğtaş güvencesi ile alacağınız bu ürün ayrıca 3 yıl süre ile Doğtaş garantisi kapsamında olacaktır.

 

Sponsorlarımız